Na prodej
8 950 000 Kč

Nabízíme k prodeji prvorepublikovou vilu z 20. let 20. století, která se může stát vaším snovým rodinným sídlem. Vila je vhodná spíše k rekonstrukci, díky které si můžete vytvořit domov dle svých představ. Nyní je ale funkční a připravena k okamžitému bydlení.

Jedná se o dvoupodlažní stavbu s dispozicí 5+1. Užitná plocha činí skvělých 134 m2, je zde tedy dostatek prostoru pro velkou rodinu. Dům je z části podsklepený a nabízí velké množství úložných prostor. Pozemek o celkové rozloze 456 m2 je z části oplocený a z části oddělený zdí. Z ulice lze zaparkovat jeden vůz v garáži.

K domu se dostaneme po schodech, na kterých je položená dlažba. Po odemčení domu vcházíme do praktického zádvěří a následně do centrální chodby ve tvaru „L“, z níž se dostaneme do kuchyně, ložnice, koupelny, schodiště do patra, sklepa, samostatné toalety, a spíže. Do obývacího pokoje, který se také nachází v přízemí, se dostaneme přes kuchyň.

Ze schodiště v patře vstupujeme do první místnosti, kterou lze ponechat otevřenou a využít ji například jako knihovnu nebo společenskou místnost, anebo si zde můžete vytvořit menší ložnici, která bude mít i vlastní balkon. Dále zde najdeme další dva pokoje.

Nad garáží se nachází velká terasa o rozloze 26 m2, kde můžete grilovat s přáteli a rodinou. Z terasy je výhled do klidné ulice. Okolní zástavbu tvoří zejména rodinné domy a vily. Pokud byste hledali únik do maximálního soukromí, a přesto chtěli být na čerstvém vzduchu, stačí jít pouze pár kroků za dům, kde najdete menší zahradu, která nabízí prostor pro záhony, skleník, posezení, dětské pískoviště anebo mít jen zelený trávník, kde si rozložíte deku a přečtete si svoji oblíbenou knihu. Využití necháme na vás. Na zahradě se nachází menší sklad-dílna 20 m2 a starý skleník.

Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn. Vytápění s rozvodem ústředního topení a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kondenzační kotel. Okna jsou dřevěná-špaletová. Střešní krytina je eternit a fasáda břizolitová.

Nemovitosti nejsou zatíženy žádnými právy ani břemeny, vše připraveno k prodeji a předání novým majitelům.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás:

+420 775 562 574
skalicky.ondrej@skaref.cz