Na prodej
5 171 334 Kč

Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům s rozsáhlým (stavebním) pozemkem přes 11 tis. m2. Tato nemovitost nabízí nyní 3 bytové jednotky, další jednotku lze vybudovat v podkroví pod rozsáhlou mansardovou střechou a na pozemku je možnost výstavby dalších RD. Koupě může být tedy skvělou investicí do budoucna. Dům byl postaven na počátku 20. století. Je třeba počítat s celkovou rekonstrukcí. Dům byl obydlený do poloviny roku 2022. Nemovitost je možné využít pro vlastní nebo komerční účely.

Podlahová plocha domu je 326 m2 a rozloha pozemku 11 041 m2.

Spodní část pozemku, přilehlá k domu je travnatá, horní část pozemku je zalesněná.  Od domu je to tedy pár kroků do vlastního lesa, ze kterého se napojíte na turistickou stezku vedoucí k Vaňovským vodopádům a na skálu Vrkoč, která nabízí dechberoucí výhled na řeku Labe. Stezkou se lze také dostat na Větruši nebo do pohádkového lesa. Na své si tedy přijdou i milovníci přírody. Nemovitost se nachází v chráněném území.

V zalesněné časti je mnoho stromů, které lze ponechat anebo využít jako truhlářské nebo palivové dřevo.

Nemovitost je ve svahu. Pozemek je částečně oplocen, ale kolem celého obvodu pozemku je masivní kamenná podezdívka s kovovými sloupky, na kterou lze realizovat plot. Dům má 2 nadzemní podlaží, podkroví a je částečně podsklepený.  Dům má existující přípojky vody a elektřiny. Ohřev vody zajišťuje bojler. Vytápění zajišťuje ústřední topení napojené na kotel na tuhá paliva Dakon. Odpadní voda je svedena do septiku.

Nemovitost je prodávána formou veřejné dražby dne 8.3.2023 ve 14:00 on-line na dražebním portálu. Klíče jsou připravené k předání novým majitelům. Detailní prohlídka je možná po dohodě kdykoliv. Průběh dražby Vám rádi vysvětlíme, případně, jako zadavatel dražby Vám zajistíme potřebné formality a asistenci, tak aby vše bylo srozumitelné a jednoduché. Dražba je pro účastníka dražby a vydražitele bezúplatná. Více informací a zodpovězení případných dotazů Vám sdělíme na uvedeném telefonu nebo emailu.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás:

+420 775 562 574
skalicky.ondrej@skaref.cz