Rezervováno
9 990 000 Kč

Rodinný dům zrekonstruovaný v roce 2005 s velkou zahradou a stavebním pozemkem 20 km od Prahy. Nabízíme k prodeji RD 4+1 o celkové užitné ploše 133 m2. Silnou stránkou nemovitosti je velký rovinatý pozemek o celkové výměře 2 313 m2, na kterém je možnost výstavby dalšího rodinného domu. Pozemek je dle platného územního plánu veden jako zastavitelný. Touto investicí se tak nabízí možnost jak zajištění vlastního bydlení, tak stavebního místa pro svého potomka, případně pro rodiče. Prodávaná nemovitost je tímto potenciálem unikátní. Nemovitost nabízí klidné bydlení s dostatkem soukromí, ale když potřebujete, v Praze jste za chvíli. Veškerá občanská vybavenost je dostupná ve 3 km vzdálených Úvalech.

Dům je napojený na veřejný vodovod, elektřinu a kanalizaci. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem (vzduch-voda) a rozvodem ústředního topení. Jako záložní zdroj je instalovaný elektrokotel a jako doplněk krbová kamna umístěná uprostřed domu v obývacím pokoji, která tvoří příjemnou atmosféru. V prvním podlaží se nachází vstupní chodba, ložnice s vestavěnou skříní, samostatné WC, koupelna s vanou i sprchovým koutem, velký obývací pokoj a jídelna spojená s kuchyňským koutem, ze které vede francouzské okno na velkou terasu. V podkroví se pak nachází dvě místnosti o podlahové ploše 52 m2 a je zde tak možnost přestavby na více pokojů. Teplá voda je připravována elektrickým bojlerem. Okna jsou dřevěná s izolačními dvojskly, střešní okna zn. Velux. Střešní krytina je z betonových tašek Bramac. Stav domu je z roku 2005, kdy proběhla jeho kompletní rekonstrukce. Po 16letech užívání je zde předpoklad drobných renovací a úprav. Nicméně dům je funkční, veškerá měřidla jsou osazena, elektřina je po mimořádné revizi.

Pozemek je celý oplocen, s dálkově ovládanou vjezdovou bránou a vstupní brankou. Přístup je zajištěn z asfaltové silnice. Vedle domu je velká zpevněná plocha ze zámkové dlažby a zatravňovacích dlaždic. Je zde možnost parkování několika vozidel na vlastním pozemku. Pozemek nabízí nespočet variant, jak jej užívat nebo rozdělit do více funkčních zón.

Dům byl zařazen do třídy D (energeticky méně úsporný).

Nemovitosti nejsou zatíženy žádnými právy ani břemeny, připraveno k prodeji a
předání novým majitelům.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás:

+420 775 562 574
skalicky.ondrej@skaref.cz